Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Neunesl neúspěch

Zpěvák Leo Beránek zkopal do bezvědomí muže v centru Prahy, tvrdí svědci

Zdroj: YouTube.com

VIDEO: Leo Beránek (22) ve středu napadl muže před pražským klubem Roxy. Spolu se svými kamarády ho zkopal. Tvdí to několik svědků. Bylo na něj podáno i trestní oznámení.

V Praze v klubu Roxy probíhalo ve středu večer slavnostní předávání anticen Zlatý David. Tyto ceny se dávají za nejhorší hudební počin. Leo Beránek "vyhrál" jednu z cen za to, že "hip-hopovou scénu kopl do žeber", jak stojí na webu pořadatelů.
 

Jeho singl BOTY hudební kritika nepřijala, na youtube.com ho ale vidělo téměř 900 tisíc lidí.  Vlnu kritiky píseň i klip schytal nejen od hudebních odborníků, ale i od laické veřejnosti. "Připomíná mi to dětskou říkanku, ovšem v pekelném hávu,“ vystihl Beránkovo umění na Youtube jeden z těch, kteří klip viděli.
 

Frustorvaný Beránek a partička jeho ostrých přátel dělala rozruch přímo v klubu. Jeden z jeho kamarádů dokonce rozkopal mikrofon. Sám Beránek zničil obdrženou cenu, když s ní mrštil o zem. Skupina také řvala vulgarismy na lidi v publiku - CELÉ VIDEO ZDE!
 

 

Redakci TN.cz se ozvalo několik lidí, kteří viděli, co se stalo před klubem Roxy. Naštvaný Beránek zde napadl jednoho z hostů klubu. Podle svědků ho s kamarády zkopali. Na Beránka bylo již podáno trestní oznámení kvůli ublížení na zdraví. Potvrdila to i policie.
 

"Je to celé vymyšlené. Ty lidi jsem tam naštval, tak se mstí. Toho muže zbil někdo jiný. Já a moji přátelé jsme pouze přihlíželi. Pod vlivem drog jsem nebyl," uvedl pro TN.cz Leo Beránek.
 

TOHO MUŽE ZMLÁTIL RUS, ŘÍKÁ BERÁNKŮV OTEC!

 


 

PŘÍPAD ŘEŠÍ POLICIE
 

Několik minut před 23. hodinou přijali policisté oznámení o napadení muže v baru v Dlouhé ulici na Praze 1. Při příjezdu policistů byl zraněný muž (ročník 1983) již ošetřován záchranou službou.
 

"Byl velice zmatený, utrpěl pohmožděniny a tržné rány na hlavě. Byl převezen do nemocnice Na Františku," řekla pro Mediafax.cz policejní mluvčí Eva Kropáčová a dodala, že policisté zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin výtržnictví. 
 

ČTĚTE TAKÉ:
 

Co dělá s tělem alkohol a jak se bránit kocovině?
 

Beránek plival na moderátora, anticenu dostal i Landa - více ZDE!
 

Redakce TN.cz ověřuje, co se stalo v noci před klubem Roxy. Přineseme podrobnosti. 
 

Pokud jste incident viděli, nebo ho dokonce natočili či nafotili, zavolejte nám na číslo 602 756 535 nebo nám napište ZDE.

Podívejte se na jeden z klipů zpěváka Leo Beránka:


 

ČTĚTE TAKÉ:

Recese, nebo je fakt tak děsná? Nový fenomén internetu

kos TN.cz