Chatař chytil zloděje při kradení, ten na něj zaútočil nožem

Zloděj napadl muže
Zdroj: Mediafax
Majitel chaty chytil zloděje přímo při činu, ten ho však napadl a utekl. Ilustrační foto

Na padesátiletého majitele chaty na Přerovsku zaútočil v úterý odpoledne zloděj, kterého majitel přistihl přímo při činu. Napadl jej nožem a utekl, naštěstí jej nezranil, uvedla ve středu agentuře Mediafax policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Majitel šel zkontrolovat chatu a zjistil, že je přestřižený řetěz na vstupní brance, který vede na pozemek sousedky. Šel se podívat k chatě, ale v tom okamžiku vycházel z obydlí neznámý muž i s věcmi, které uvnitř vzal.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DRAMA u Gottovy vily. Muž házel po policii NOŽE!


"Chataři se podařilo muže chytit a řekl mu, že zavolá policii. Pachatel se snažil působit na jeho city a prosil ho o propuštění, na které ovšem majitel nereagoval. Zloděj se proto rozhodl pro razantnější způsob a vytáhl pivní láhev, kterou muže ohrožoval. Ani tentokrát se mu nepodařilo ho zastrašit a jeho agresivita vzrůstala. Vytáhl nůž a vyhrožoval mu, že ho zabije, pokud ho z chaty nepustí ven. Nožem pak zaútočil na břicho, útok poškozený vykryl. Pachatel využil tohoto okamžiku, vyběhl ven a utekl směrem k Předmostí," popsala incident mluvčí.


Majitel zraněný nebyl, škodu vyčíslil na 800 korun na odcizených věcech a na poškození zařízení chaty 1500 korun. Policisté po pachateli intenzivně pátrají.

maš tn.cz / Mediafax