jen přestupek?!

Chlípný zootechnik šmíroval dojičky ve sprchách kamerou!

Téma:

Špehování s pomocí kamery v dámských šatnách a sprchách si užíval zootechnik zemědělského družstva v Morkovicích na Kroměřížsku. Jedna z žen však kameru objevila...

Policisté z Morkovic u Kroměříže se zabývají případem pracovnice tamního zemědělského družstva. Ta totiž tvrdí, že v dámských šatnách našla kameru. Údajně ji tam dal její nadřízený.
 

Paní Ludmila Stavinohová pracuje v družstvu jako dojička krav. Už nějaký čas slýchávala v dámských šatnách podivné cvakání. Když se jednou sklonila pod radiátor, objevila miniaturní kameru. "Ona je tam vlastně vidět obě dvě ty sprchy, umývadla, všechno..." zděsila se.
 

Kameru do sprch umístil zootechnik zemědělského družstva, které je na okraji vesničky Počenice. Usvědčil se sám. Žena na záznamech viděla nejen sebe, jak se převléká. Kamera natočila i jejího nadřízeného zootechnika, a to ve chvíli, kdy ji instaloval. "Akorát mi řekl - já jsem chtěl vidět, kdo za tebou chodí," znělo prý jediné vysvětlení zootechnika.
 

 

Aféra se okamžitě rozkřikla po vesnici a mezi místními se začalo mluvit o tom, že dojička krav a zootechnik jsou milenci. Žena a její manžel tak kvůli chlípnému zootechnikovi čelí dalším fámám.
 

I když případ z kravína skončil na policii, tvrdého trestu se povedený zootechnik nemusí obávat. "Skutek jsme kvalifikovali jako přestupek proti občanskému soužití," uvedla kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.
 

Špehování této ženy muži může vynést nanejvýš dvacetitisícovou pokutu. O tom, kolik nakonec zaplatí, rozhodne přestupková komise.

Související témata:
tn.cz / gar