Okradly ho

Chtěl sex! Místo toho ale přišel o peněženku i klíče od pokoje!

Sex - ilustrační foto
Zdroj: isifa.com
Téma:

Do jednoho z kolínských penzionů si přivedl muž (39) dvě mladé dívky. Když se šel ale osprchovat, dívky ho okradly a z penzionu utekly. Obě vypátrali kolínští strážníci na nádraží.

"Hlídka kolínských strážníků procházela okolí kolínského nádraží, když ji oslovil muž z Kolínska. Ten tvrdil, že se v nádražní hale nachází dvě dívky, které ho okradly," uvedla strážnice Helena Honkiszová.

 

 

Vše mělo začít tím, že si muž vzal dvě dívky na pokoj v místním penzionu. Před sexem se chtěl osprchovat. Ve chvíli, kdy byl ve sprše, ho obě dívky okradly o peněženku s penězi a o klíče od pokoje, z penzionu pak obě utekly. Když muž zjistil, jak se celá situace má, začal dívky hledat, nakonec je našel na nádraží.

 

 

"Strážníci obě podezřelé osoby vyzvali k prokázání totožnosti. Ženy se přiznaly k tomu, že muže okradly. Část z odcizené hotovosti již stačily utratit. Starší z žen (1995) také uvedla, že je v tzv. „podmínce“ za majetkový trestný čin. Z důvodného podezření ze spáchání trestného činu si proto celou záležitost převzala přivolaná hlídka policie," doplnila Honkiszová.

 

 

Související témata:
TN.cz