Je tohle vůbec možné?

Čtrnáctiletá dívka z Karlovarska za 2 měsíce rodí: Na otce si nevzpomínám, říká

Policisté z Karlovarska se až po upozornění TV NOVA začali zabývat pohlavním zneužitím čtrnáctileté dívky z Karlovarska. Ta už je v sedmém měsíci těhotenství a prý neví, kdo je otec.

Ještě před pár týdny chodila žačka osmé třídy do školy. Až na čerstvé doporučení lékařky musela školní docházku oželet. Až donedávna prý vůbec nevěděla, že je v očekávání.


Prý si nepamatuje ani to, s kým přišla do jiného stavu. Připouští jen to, že v tom hrál roli alkohol a že nejspíš otěhotněla na oslavě. Těhotenství bylo tak netypické, že i dívčina lékařka ho zpozorovala teprve v šestém měsíci.


Lékařka ji vážila. Tak jsme si toho nějak všimli. Doktorka povídá, že má nějaké velké břicho, že máme koupit test. Tak jsme koupili test a vyšel," popsala sestra nastávající maminky.


Rodina se prý na holčičku těší. A jakoby vůbec neřešila, že její dceru podle zákona někdo pohlavně zneužil. A mohl by za to jít do vězení.
 


Ještě víc zarážející je fakt, že sami policisté se o všem dozvěděli až od reportéra TV NOVA. Vše jim přitom měla oznámit buď lékařka nebo sociálka.


Ať už kriminalisté otce vypátrají nebo ne, stále není jisté ani to, kdo se o novorozence postará. O tom bude muset rozhodnout opatrovnický soud.

 

ČTĚTE TAKÉ:

MY A RODIČE: Ach jo! Mamka měla zase pravdu

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Začali bychom si se zadanou?

Zítra je Den matek: Vsaďte na karafiáty, vydrží déle než růže!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez, František Nyklas TN.cz