Cyklista zemřel den po nehodě, policie hledá svědky

Cyklistu, kterého pravděpodobně srazilo na Orlickoústecku auto, našli v potoce u silnice s těžkým zraněním. Druhý den po převozu do nemocnice zemřel. Policie hledá svědky nehody.

V potoce vedle silnice našli v neděli odpoledne náhodní kolemjdoucí třiasedmdesátiletého muže na jízdním kole. Muž druhý den v nemocnici zemřel, policie hledá svědky této nehody, uvedla v pátek policejní mluvčí Lenka Vilímková. Nehoda se stala mezi obcemi Plchovice a Čermná nad Orlicí. Muž ležel v potoce, nedaleko potoka bylo i jízdní kolo.

 

"Senior byl s těžkým podchlazením organismu transportován rychlou zdravotní pomocí do nemocnice. Druhý den však v nemocnici zemřel,“ uvedla mluvčí. Okolnosti příčiny této nehody vyšetřují kriminalisté.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Cyklista nepřežil srážku s motorkářem!

 

"Žádáme případné svědky, kteří v době od 5. května 17:00 hodin do 6. května 14:25 hodin projížděli nebo procházeli po místní komunikaci mezi obcemi Plchovice a Čermná nad Orlicí, a kteří by mohli jakoukoli informací přispět k objasnění okolností popsané události, aby volali na bezplatnou linku 158,“ dodala mluvčí.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / mediafax / hru