Prožil šok

Textař Horáček: Po smrti kamaráda Hapky další krutá rána!

Michal Horáček
Zdroj: Mediafax
Michal Horáček zažívá nepříjemné období - ilustrační foto

Nejsou to ještě ani dva měsíce, co se textař Michal Horáček musel vyrovnat se smrtí svého kamaráda a parťáka Petra Hapky. A už je tu další nepříjemná rána osudu!

Tentokrát sice naštěstí nikdo nezemřel, ale i tak je to pořádný šok - někdo se totiž vloupal k Michalu Horáčkovi domů a prohrabal každé místečko jeho "hradu".


"Vidíte ty pootvírané skříně a ty vyházené šuplíky, ve do kterých ukládáte ty nejosobnější věci. To, co pocítíte nejdřív: někdo cizí pronikl tam, kde se chcete cítit stejně bezpečně jako zvíře v doupěti; tam, kam se člověk uchyluje, když chce být jen se svými nejbližšími nebo úplně sám," popsal textař své pocity na svém facebookovém profilu.


Zloděj nebo zloději evidentně šli po čemkoli, co se dá zpeněžit a pomohli si při své "návštěvě" i k pokladům Horáčkovi rodiny. Zranění není v ukradených věcech, které jsou jen věcmi a vesměs, i když ne vždycky, se dají nějak nahradit. (Třeba "zpěvový mikrofon DPA d-facto sériového čísla 3111874")," rozjímá Horáček nad ztrátou oblíbeného mikrofonu.


I přes to přese všechno bere Horáček invazi do soukromí poměrně sportovně. "No nic, jen jsem si trochu postěžoval a už koukám se tím dál nezabývat. To bych mohl dojít ke skutečné úhoně: přestat si myslet, že žijeme v nádherné době," uzavírá textař smířlivě.

Související témata:
pez TN.cz