Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.9. 2014 11:33
Co se stalo?

DĚSIVÉ FOTO: Auto v Mostě smetlo na přechodu tři ženy!

Děsivá nehoda v Mostě
Zdroj: Josef Prokop, e-Mostecko.cz

Vážným zraněním tří žen skončila ve středu dopoledne nehoda v Mostě. Osobní auto tam na přechodu pro chodce smetlo tři chodkyně, všechny převezli záchranáři do nemocnice.

Trojice mladých žen právě přecházela silnici po vyznačeném přechodě na křižovatce u mosteckého Rozkvětu. V tom se přiřítilo osobní auto, které ženy smetlo. První pomoc jim okamžitě začali poskytovat svědci nehody.

 

 

Přivolaní záchranáři museli všechny ženy transportovat do nemocnice. Dechová zkouška na místě vyloučila, že by řidič osobního auta před jízdou pil alkohol. Stejně tak policisté dechovou zkouškou vyloučili, že by byly opilé sražené ženy. Jak přesně se nehoda stala a kdo je viníkem nyní vyšetřují dopravní policisté.

 

Další vážná nehoda se stala ve čtvrtek ráno v Kutné Hoře. Cyklista tam srazil chodkyni. Oba musel do nemocnic transportovat vrtulník letecké záchranky. O nehodě čtěte zde:

Cyklista smetl v Kutné Hoře chodkyni! Oba jsou ve vážném stavu!

 

"Přesnou příčinu nehody stále vyšetřujeme. V současné době nelze říci, zda bude někdo v případě této nehody obviněn, nebo zda mu hrozí nějaký trest. Vše se bude odvíjet od znaleckých posudků," uvedl ve čtvrtek policejní mluvčí Daniel Vítek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video přímo z nehody: V těchto plamenech umíral Paul Walker z Rychle a zběsile

VIDEOHIT INTERNETU: Šílená žena přejela přítele a zničila mu vozík

TN.cz