Deviant v Hradci Králové se obnažoval před školačkami

Sexuální deviant, který obtěžuje děti před základní školou se objevil v Hradci Králové. V krátké době je to už v Hradci podruhé, co tam někdo ohrožuje dívky, ale i ženy.

Muž, který mohl mít podle očitých svědků kolem 30 let, si přímo před základní školou Mandysova na královéhradeckém sídlišti Moravské předměstí vyhlédl dvě osamocené dívky ve věku 10 a 11 let. Začal je obtěžovat a nakonec si před nimi odhalil pohlavní úd.

 

Obě dívky před mužem naštěstí utekly a doma to řekly rodičům. Policejní hlídka už ale nikoho podobného vzezření na místě nenašla. Každopádně dívky ještě nebyly vyslechnuty, jejich psychický stav to zatím nedovolil.

 

Jelikož se vše odehrálo přímo na sídlišti mezi paneláky v úterý kolem třičtvrtě na pět, policisté prosí každého, kdy by si muže v tmavém oblečení všiml, aby to nahlásil na linku 158.

 

Také v listopadu v Hradci řádil sexuální deviant, který v místním lesoparku násilím zatáhl do křoví dvě mladé ženy a pokusil se je znásilnit. Tento pachatel také nebyl dopaden a kriminalisté budou prověřovat, jestli nejde o jednoho a toho samého muže.

Televizní noviny