Dívka (14) vážně pořezala malého chlapce! Má nehybné prsty

Dívka napadla malého chlapce. Nožem mu pořezala ruku natolik, že nemůže hýbat prsty. Stalo se to, když u dětí nebyl nikdo dospělý.

V Bílovci na Novojíčínsku napadla teprve 14letá dívka malého chlapce. Stalo se to, když děti nebyly pod dozorem nikoho dospělého. Malý chlapec (9) se kamarádil s jejími sourozenci a byl u nich doma na návštěvě.

 

Podle všeho měla dívka chlapci nadávat a snažila se ho vyhodit z bytu. Pak ale z ničeho nic vytáhla nůž a chtěla ho bodnout do ruky. Chlapec naštěstí pohotově ucuknul. Silnější dívka však jeho ruku držela násilím a nakonec ho pořezala. Nožem mu přejela přes celou otevřenou dlaň.

 

Chlapec utrpěl hluboké rány. Pořezání bylo dokonce natolik vážné, že dítě nemůže kvůli poraněným šlachám hýbat dvěma prsty.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hrůza! Jedno dítě matka zachránila, čtyři uhořely

 

Matka dívky ji ale hájí - prý šlo pouze o nehodu. Děti si prý hráli a chlapec chtěl nůž dívce vytrhnout, chytil ho ale za ostří a pořezal se.

 

Rozuzlení případu bude nyní na policii. I kdyby však dívce prokázali, že chlapci ublížila úmyslně, museli by případ vzhledem k jejímu věku odložit.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

klab TN.cz