Nezastavil ke kontrole

DIVOKÁ HONIČKA u Kladna skončila nehodou! Ujíždějící auto začalo hořet, tři zranění!

Honička u Kladna skončila nehodou
Zdroj: TN.cz

Zběsilá honička se v pátek večer strhla u Kladna, ve směru na Buštěhrad. Policistům tam ujížděl řidič v Alfě Romeo, který způsobil vážnou nehodu, po té začalo ujíždějící vozidlo hořet. Při střetu se zranili tři lidé.

Auto policisté pronásledovali už z Kladna, kde jeho řidič nezastavil policistům k silniční kontrole. Na křižovatce , kousek za Kladnem, nezvládl ujíždějící řidič řízení a čelně se střetl s protijedoucí Fabií Combi.

 

Řidič Fabie byl vážně zraněn a na místo pro něj musel přiletět vrtulník. Další dva lidé se zranili lehce, včetně ujíždějícího muže. Původně pronásledovaná Alfa Romeo navíc skončila na okraji lesa, kde začala hořet.

 

Přivolaní hasiči požár motoru rychle uhasili. Frekventovaná křižovatka musela být na několik hodin úplně uzavřena. Dopravu odkláněli policisté.

 

A právě policisty nerespektoval další řidič Škody Octavie RS, který projel policejním zátarasem u Buštěhradu. Okamžitě se za ním vydal stíhací Passat. Muž se u nehody otočil a ujel zpátky směrem na Buštěhrad, a to vysokou rychlostí.

TN.cz