Nehoda dodávky zablokovala R6, spolujezdec nepřežil

Nehoda dodávky - ilustrační foto
Zdroj: Mediafax
Při nehodě dodávky na R6 zemřel spolujezdec. Ilustrační foto.

Nehoda dodávky zablokovala silnici R6, po nárazu do sloupu zemřel mladý řidič v Ostravě.

Večerní nehoda zastavila na R6 ve směru od Karlových Varů dopravu.  Silnice je ve směru na Prahu u Velké Dobré uzavřena. Policie dopravu odklání přes Velké Přípotočno.

 

"U Hostouně na Kladensku narazila krátce po půl sedmé dodávka do středových svodidel a převrátila se na bok,“ řekla mluvčí kladenské policie Jana Steinerová.

 

Při nehodě zemřel spolujezdec. "Lehce zraněného dvacetiletého řidiče převezla záchranka do kladenské nemocnice,“ řekla policejní mluvčí. Oba byli vietnamské národnosti.

 

Při nehodě z dodávky vylétaly kusy materiálů. "Kromě toho, že jsou rozházené po celé dálnici, také poškodily dvě auta v protisměru," doplnila policejní mluvčí. Z Prahy na Karlovy Vary je provoz omezen v jednom jízdním pruhu.

 

Mladý řidič zemřel v Ostravě

 

Třiadvacetiletý řidič zemřel dnes odpoledne při dopravní nehodě v Ostravě. V Místecké ulici nezvládl rychlou jízdu na mokré vozovce a po nárazu do sloupu utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl, informovala mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková.

 


Tragická nehoda se stala po 16:00, kdy mladý řidič vozu Mercedes Benz dostal smyk, a poté narazil do sloupu veřejného osvětlení. Jeho tělo zůstalo zaklíněné ve voze, vyprostit ho mmuseli hasiči, dodala. Po nárazu se část mercedesu odlomila a poškodila dva vozy jedoucí v protisměru. Příčiny havárie policisté budou nadále vyšetřovat. "Účast dalšího vozidla byla ale vyloučena," uvedla mluvčí.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / muf