smrt Petry

Dojemné video: Hanka vzpomíná na kamarádku Petru, jejíž mrtvolu našli na skládce

Po patnáctileté školačce Petře Vondrákové pátrala celá Jihlava. V osudný pátek měla spát u své nejlepší kamarádky Hanky. Ta dívce, jejíž tělo našli na skládce, věnovala dojemné video.

Hanka pověsila před třemi dny na YouTube video, na kterém svou nejlepší kamarádku a spolužačku prosí, aby se vrátila. "Všichni se o tebe bojíme Petí!. Všem nám moc chybíš. Milujeme tě. Vrať se brzy,“ prosí na něm Petru.
 

Svou kamarádku spolu s dalšími školáky zoufale hledala a rozvěsili po Jihlavě plakáty s Petry fotkou. Bez výsledku. Téměř dvoutýdenní pátrání po Petře Vondrákové z Dudína, která zmizela v pátek 15. března po odchodu z jihlavské diskotéky Ponorka, skončilo bohužel dnes tragicky. Kusy dívčina těla byly nalezeny na skládce v Henčově. Její mrtvolu hodili do kontejneru v Havířské ulici v centru Jihlavy.

 

 

V ten hrozný den měla Petra přespat u Hanky, jenže si to rozmyslela s tím, že bude spát u kamaráda. Jenže tam už nedorazila. Co se přesně stalo, není zatím jasné. Jednou z verzí je, že Petru zavraždil její expřítel se svým spolubydlícím. Mladík se přinejmenším měl policii přiznat, že ji mrtvou strčil do kontejneru, který potom popeláři vyvezli na skládku.
 

hel TN.cz