Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.4. 2012 21:44

Nikoletu unesli z dětského domova rodiče závislí na drogách

Zdroj: Televizní noviny

Narkomani odvezli svou dceru Nikoletu Kotlárovou z dětského domova v Dobřichovicích v Praze. Policisté po dívce a rodičích vyhlásili pátrání.

"Při návštěvě rodiče, kteří jsou oba uživatelé drog, využili toho, že někdo za sebou nezabouchl dveře a s dcerou odešli," dodala policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.


Podle policistů vydal Okresní soud pro Prahu východ předběžné opatření o odebrání dcery rodičům, jehož platnost končí až 30. dubna letošního roku. Oba nebyli schopni vzhledem k užívání drog se o dceru adekvátně postarat.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velký zátah na narkomany! V rukách policie uvízlo šest dealerů pervitinu

Unikátní úlovek celníků v Ruzyni: Drogy pašoval dvaasedmdesátiletý děda


Oba rodiče mají trvalé bydliště na Slovensku, takže je předpoklad, že míří právě tam. "Před dvěma měsíci podobným způsobem odvezli syna," vysvětlila Zatloukalová.


Podle policistů je Nikoleta Kotlárová 90 až 95 centimetrů vysoká, zdánlivého stáří 4 až 5 let. Oblečená byla do černých tepláků a fialové mikiny s výstřihem do "V", okolo kterého byly kytičky. Na nohou měla bačkory. Dívka mluví plynně česky, občas použije slovenské slovo.


Policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po dítěti a rodičích. Jakékoliv informace přijmou na tísňové lince 158.
 

anš tn.cz / Mediafax
Reklama