Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Přijde popálená Natálka o střechu nad hlavou? Dům Sivákových je v exekuci

Rodiče popálené Natálky Sivákové mají problém. Na dům Anny Sivákové, který po žhářském útoku čtyř extremistů získala rodina v Budišově nad Budišovkou z veřejné sbírky, je vydán exekuční příkaz k prodeji.

Rozhodnutí o exekučním příkazu není podle právníka exekutorského úřadu Adama Havlici prozatím pravomocné. "Exekutor zaslal usnesení i příkaz na katastr, dokud ale nebude doručen všem účastníkům, není pravomocný," řekl Mediafaxu Havlice.


PSALI JSME

Rodina popálené Natálky koupila nový dům

 

Podrobnosti k exekuci na dům Anny Sivákové právník odmítl uvést s odvoláním na exekuční řád. "Navíc z důvodu vykonstruovaných lží dlužníků, kteří si na exekutory stěžují, informace médiím neposkytujeme," dodal.

 

PSALI JSME

Vše o případu popálené Natálky

Žháři z Vítkova dostali vysoké tresty

 

Matka dnes pětileté Natálie Kudrikové, popálené při žhářském útoku na 80 procentech těla, žije v domě v ulici Generála Svobody, který koupila za 540 tisíc korun z částky 900 tisíc, kterou ji lidé po útoku celkem poslali.

 

Čtyři žháři na dům romské rodiny ve Vítkově zaútočili v noci na 19. dubna 2009. Za pokus o rasově motivovanou vraždu byli pravomocně odsouzeni k výjimečným trestům.

tn.cz / Mediafax