DVA mrtví muži! SMRT je zastihla v řece Moravě a zahrádkářské kolonii

Mrtvého pohřešovaného muže (55) objevil v úterý odpoledne v řece Moravě na Uherskohradišťsku náhodný svědek. Druhou mrtvolu muže objevili v Karviné. Bezvládné tělo leželo v zahrádkářské kolonii u chatky.

Prvního mrtvého muže z Uherskohradišťska hledali policisté od pondělí, kdy se na ně obrátil jeho soused. "Muž přebýval v chatě ve Starém Městě a soused ho dlouho neviděl. Nebyl ani na chatě, ani doma u své manželky v Kunovicích. Naposledy ho rodina viděla v sobotu na oslavě, odkud pak muž mířil na kole zpět na chatu. Tam už ale nedorazil," konstatoval mluvčí policie Aleš Mergental.

Tělo pohřešovaného objevil až náhodný chodec. "Jízdní kolo leželo na břehu par metrů pod cestou, po níž projížděl. Při ohledání policisté ani lékař nezjistili žádné stopy cizího zavinění," doplnil Mergental.

 

PSALI JSME TAKÉ:

Mrtvola v Labi! Policie pátrá po totožnosti!


Mrtvého šestatřicetiletého muže na verandě jeho chatky našla policie v úterý po osmnácté hodině v karvinské zahrádkářské kolonii v ulici U Olše městské části Darkov. Informovala o tom ve středu karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

"Přivolaný lékař příčinu neurčil a nařídil zdravotní pitvu. Po ohledání místa policisté cizí zavinění vyloučili," uvedla mluvčí.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax