Falešní policisté okradli řidičku! Nepoznáte je?

Sedmasedmdesátiletou řidičku osobního automobilu okradli u Postoupek na Kroměřížsku falešní policisté. Ženě přitom tvrdili, že provádějí kontrolu pneumatik, sdělila v pátek agentuře Mediafax kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

I když byli muži v civilním oblečení, žena jim uvěřila. "Zatímco se bavila s jedním z nich, druhý obcházel auto kvůli údajné kontrole pneumatik. Po jejich odchodu řidička zjistila, že jí chybí kabelka, kterou měla na zadním sedadle," uvedla Kyšnerová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VELKÁ LOUPEŽ! Falešní policisté ukradli milion. Posádku připoutali!


Policisté po mužích pátrají. "Jsou ve věku okolo 20 a 40 let. Mladší z nich byl asi 170 centimetrů vysoký, měl na sobě tmavou bundu a tmavé kalhoty. Starší byl zhruba 175 centimetrů vysoký, oblečený byl do rezavé mikiny a černé bundy. Oba muži byli štíhlé postavy a mluvili plynule česky," řekl mluvčí.


Pachatelům, kteří z místa odjeli tmavým vozidlem, hrozí až dvouleté vězení. "Podařilo se nám vytvořit zdařilé identikity, proto žádáme veřejnost o pomoc. Pokud kdokoliv může poskytnout informace, ať se obrátí na linku 158 nebo na kterékoliv oddělení," dodala.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

maš tn.cz / Mediafax