Stálo to za to?

Fantom benzínek vyrazil všem dech: Naftu kradl z nudy!

Téma:

Hradečtí kriminalisté přibližně po půl roce dopadli fantoma benzinek, který od čerpacích stanic v krajském městě ujížděl bez placení. Motiv činu je šokoval!

Padesátiletý muž z Hradce se totiž mužům zákona po dopadení přiznal, že od benzínových pump ujížděl bez placení jen proto, že se nudil a bral tyto výlety jako adrenalinový sport.


Fantom benzínek je totiž dobře situovaný muž, který rozhodně nemá zapotřebí krást na pumpách palivo. "Ze záběrů průmyslových kamer jsme zjistili, že muž k trestné činnosti používá státní poznávací značku, která byla v našem registru hlášená jako odcizená," doplňuje policejní mluvčí Ivana Ježková.


Vyšetřovatel jen mohl nevěřícně kroutit hlavou, kdy mu muž řekl, že naftu kradl jen z nudy, aby si něco dokázal a rozprpudil v těle adrenalin.


"Sadu registračních značek prý nalezl, nějakou dobu je vozil v kufru auta a až po té ho napadlo, že by je mohl využít právě ke krádežím nafty. Podle situovaných kamer na benzinových stanicích použil buď přední, nebo zadní, které nalepil na své stávající registrační značky," řekla Ježková.


Znuděného boháče ovšem může nezákonný koníček vyjít hodně draho. Natankoval totiž sice jen za asi 6200 korun, ale to už stačí na obvinění z trestného činu. Fantomovi hradeckých benzínek tak teď hrozí až dva roky za mřížemi.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pomsta, nebo náhoda? Muž na benzince zapálil svou manželku

Brit je závislý na benzinu, pije ho po litrech a opájí se výpary

Související témata:
pez TN.cz