Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

FEŤÁK zkopal na ulici ŠESTNÁCTILETOU dívku! Skončila v nemocnic, čeká ji OPERACE!

Zdrogovaný 31letý muž se v úterý večer před restaurací na pražských Vinohradech bezdůvodně vrhl na 16letou dívku, kopal ji kolenem do hrudníku a bil pěstí do hlavy. Dívka skončila na JIP v nemocnici, útočník v cele, sdělila ve středu Mediafaxu pražská policejní mluvčí Eva Stulíková.

Muž mladou dívku napadl podle policie zcela bezdůvodně před restaurací v Jugoslávské ulici před desátou večer. Děvče po několika úderech zachránili strážníci, kteří v ulici hlídkovali.


"Hlídka si všimla muže, který údery pěstí a kopanci útočil na neznámou dívku. Strážníci ihned zakročili a zabránili muži v dalším útoku, dívka poté upadla na zem a stěžovala si na bolesti hlavy a břicha," popsala zásah mluvčí pražských strážníků Jana Přikrylová.


Dívku proto záchranáři okamžitě převezli do nemocnice, skončila na jednotce intenzivní péče a bude se muset podrobit operaci.


Útočníka zadrželi přivolaní policisté a umístili do cely. Jeho případ se bude řešit ve zkráceném přípravném řízení, policie zatím případ vyšetřuje pro podezření z výtržnictví, za což by muži hrozily až dva roky vězení.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Mediafax/tn.cz