Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

FOTO: Umrzl u metra v Praze. Přítelkyně ho nezachránila

Umrzlý bezdomovec v Praze
Zdroj: Mediafax
Umrzlý bezdomovec v Praze

Bezdomovec ve věku asi 50 let umrzl v pátek brzy ráno v Praze na lavičce u vchodu do stanice metra Zličín. Partnerka mu přivolala záchranku, lékař mu však již nemohl pomoci.

Bezdomovecký pár pobýval na lavičce mezi vstupem do metra a autobusovým nádražím. Kolem páté hodiny ranní si žena všimla, že její partner nedýchá a přivolala mu záchranku. "Lékař konstatoval smrt podchlazením spojeným s vlivem alkoholu," řekl jeden z policistů, kteří se případem zabývají. Cizí zavinění mužova úmrtí bylo předběžně vyloučeno, což by měla spolu s přesnou příčinou skonu potvrdit pitva.

 

ČTĚTE TAKÉ:

MRZNE, až praští! Padají MRAZIVÉ REKORDY!Totožnost mrtvého policie zná. Během vyšetřování policisté nejbližší okolí lavičky na frekventovaném místě uzavřeli páskou.

Teploty v metropoli se v noci pohybovaly kolem mínus deseti stupňů Celsia. Muž je nejméně třetím bezdomovcem, který v hlavním městě zemřel na podchlazení za posledních 24 hodin.

Ve čtvrtek byli nalezeni dva muži v Libni, jeden pod mostem u železničního nadjezdu v Zenklově ulici, druhý ve Voctářově v chatce za Kauflandem.

tn.cz / Mediafax