Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2013 21:35
Poranil si páteř

Frajeřina nebo šílenost? Cyklista sjel eskalátory na Můstku. VIDEO

Zdroj: TV Nova

Je to frajer nebo naprostý šílenec? Devětadvacetiletý cyklista totiž sjel eskalátory v Praze v metru na Můstku. Při svém hazardním kousku naštěstí nikoho nezranil, sám však skončil v nemocnici. Podívejte se na video.

Cestující na Můstku měli v úterý večer o zábavu postaráno. Mladík na kole se totiž rozhodl sjet eskalátory. "Krátce po půl osmé večer se rozhodl devětadvacetiletý muž pro sjezd na horském kole ve stanici metra můstek. Konkrétně si vybral vypnuté eskalátory vedoucí na peron trasy A," upřesnil policejní mluvčí Tomáš Hulan.
 

Šílený cyklista si chvíli obhlížel "terén". Podle Hulana je možné, že čekal až někdo zapne kameru a jeho kousek natočí, aby se tím později mohl pochlubit svým kamarádům či na internetu. Když se mu vše zdálo v pořádku, spustil se velkou rychlostí dolů, na konci však svoji jízdu nezvládl a spadl. Záchranáři ho poté museli převézt do nemocnice s podezřením na zlomeninu páteře.
 


"Nyní prověřujeme, zda se cyklista svým jednáním dopustil přestupku proti veřejnému pořádku, nebo snad dokonce trestného činu výtržnictví," uvedl Hulan.
 

Ten také podotkl, že naštěstí nikdo muži nevešel do cesty. "Srážka by mohla skončit zraněním, možná dokonce s fatálními následky," zakončil policejní mluvčí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Drsné zranění v přímém přenosu: Kámo, umíš to nahodit?

To je blázen! Kamarád procvakl sešívačkou studentovi pytlík! Koukněte na video

tn.cz / hmr
Reklama