Incident ve zlíně

Hádka exmilenců: Ona mu rozbila auto hráběmi, on ji pak přejel

Bývalí partneři se hystericky hádali na ulici ve Zlíně. Když chtěl muž odjet autem, žena mu rozbila hráběmi přední sklo. On na svou bývalou pak začal najíždět autem těžce ji zranil.

Těžkým zraněním skončila v úterý večer hádka bývalých partnerů na ulici ve Zlíně. Policejní mluvčí Jana Macalíková uvedla, že muž (35) pak do o rok starší ženy najel autem. Žena utrpěla těžká zranění, která si podle prvních odhadů lékařů vyžádají až šestiměsíční léčbu.

 

"Nehodě předcházela hysterická hádka na ulici. Muž nasedl do auta, aby odjel, ale žena mu v tom chtěla zabránit. Vzala hrábě a v afektu mu rozbila přední sklo. To řidiče rozzuřilo tak, že na svou bývalou přítelkyni začal najíždět autem. A přitom ji srazil a škaredě poranil. Ženu záchranáři s úrazem hlavy a nohy odvezli na traumatologii zlínské nemocnice," podotkla Macalíková.

 

Řidič nebyl pod vlivem alkoholu, ženě policisté s ohledem na poranění dechovou zkoušku nenechali dělat. Nařídili však rozbor krve v nemocnici.

 

[IMAGEBOX_988551]Mladík (†24) se oběsil, protože s ním sestra (13) čeká dítě
[IMAGEBOX_988551]

 

Policisté zahájili trestní řízení s oběma partnery. "Ženu podezříváme z poškození cizí věci, muže pak z těžkého ublížení na zdraví. Případ ale i nadále vyšetřujeme, výslechy a další úkony jsou naplánovány na nejbližší dny," doplnila Macalíková.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / mediafax / hru