Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.6. 2010 15:43

Havaroval na čtyřkolce, jel bez řidičáku. Bojuje v Ostravě o život

Čtyřkolka a policie
Zdroj: TN.cz
Nehoda čtyřkolkáře. Ilustrační foto

V ohrožení života skončil třicetiletý muž, který ve středu havaroval na čtyřkolce ve Staré Vsi na Bruntálsku. Muž nevlastnil příslušné řidičské oprávnění, uvedla bruntálská policejní mluvčí Pavla Tušková.

"Řidič z dosud nezjištěných příčin dostal v zatáčce smyk, který nezvládl a na krajnici havaroval. Vzhledem k jeho zranění u něj policisté neprovedli dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, ten prověří až odběr krve," řekla Tušková.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zloděj okradl invalidy. Sebral jim čtyřkolkuZáchranáře zraněnému muži přivolala žena, která jej našla ležet v bezvědomí. "Operátorka do příjezdu lékaře svědky navedla k poskytování laické první pomoci. Lékařka záchranné služby po svém příjezdu zjistila, že pacient je v bezvědomí, má závažná poranění hlavy a patrně také mozku. Vzhledem k nedostatečnému dýchání mu zajistila dýchací cesty a jeho přístrojovou ventilaci," popsal mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

K zásahu povolali i vrtulník letecké záchranné služby. "Stroj dosedl na fotbalové hřiště v obci Stará Ves, které je od místa události vzdáleno asi tři kilometry. Vrtulník jej přepravil na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě. Do péče tamních lékařů byl pacient předán v sedm hodin," dodal Humpl.

tn.cz / Mediafax