Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.4. 2014 21:17
hrůzný nález

VRAŽDA NA CYKLOSTEZCE: Muže a chlapce chladnokrevně popravili!

Zdroj: TV Nova

Otřesný čin vyšetřují kriminalisté v pražské ulici K Netlukám. V příkopu vedle cyklostezky tam po ránu našli dvě mrtvoly. Policie potvrdila, že byli zastřeleni.

Mrtvolu muže a chlapce nalezli policisté v příkopu u silnice spojující pražské čtvrtě Uhříněves a Netluky. Na místo se prakticky okamžitě sjelo několik policejních hlídek a kriminalisté.


"Pracujeme na místě s několika verzemi, jak mohlo k smrti dvou osob dojít. Mimo jiné například prověřujeme možnost, že došlo k dopravní nehodě," uvedla ráno policejní mluvčí Hana Jeřábková.


Odpoledne už ale policie potvrdila, že vše bylo jinak. "Detektiv z pražské mordparty po ohledání místa nálezu a obou těl konstatoval, že si celý případ přebírají a potvrdil, že vyšetřují násilnou smrt dvou osob," upřesnila Jeřábková.


Jejich těla byla asi 70 metrů od sebe. A byli zastřeleni, což navečer potvrdila pitva. Policisté zatím neznají identitu mrtvých ani to, zda byli příbuzní. Staršímu muži bylo mezi 50 až 60 roky, mladšímu asi 18 let.


13

GALERIE: Nález dvou lidských těl u silnice v Uhříněvsi

Zdroj: TN.cz

Nález dvou lidských těl u silnice v Uhříněvsi

Hodnocení:

 
Policisté pátrali na místě činu s detektory kovů, pravděpodobně po nábojnicích. Na místo přilétl také policejní vrtulník.


Že jde o opravdu závažný případ, nasvědčuje i přítomnost šéfa pražské mordparty Josefa Mareše.


Vzhledem k tomu, že se informace, že muži byli zastřelení, potvrdila, jde o třetí podobnou vraždu v Praze za krátkou dobu. V únoru našli na Vinohradech zastřeleného taxikáře Petra Sedláčka, po kterém pátrali několik dní.
 


13. února zase v pražských Modřanech někdo v tramvaji číslo 17 chladnokrevně zastřelil starší ženu. Oba případy se zatím nepodařilo kriminalistům objasnit.

vrl TN.cz
Reklama