Podvod s alkoholem

Hospodský ve Vsetíne přelíval pančovaný alkohol z neokolkovaných lahví

Přes sto litrů pančovaného alkoholu objevili policisté v jedné garáži ve Vsetíně. Ukrýval ho tam hospodský. Neoznačený alkohol pak přelíval do originálních láhví a nabízel ve své restauraci zákazníkům.

Alkohol naštěstí nebyl nebezpečný. Policisté ho samozřejmě poslali na rozbory a ten vyloučil, že by obsahoval jedovatý metanol.

 

Hospodský měl v garáži asi pět kanystrů alkoholu, který neměl žádné kolky a jeho původ je neznámý. Šlo zejména o rum, borovičku nebo peprmintový likér.

 

V hospodě pak předstíral, že nabízí originální lihoviny. Ovšem šlo jen o originální láhve, ve kterých byl pančovaný alkohol. Navíc se u hospodského našlo i tři sta krabiček nekolkovaných cigaret.

 


Vše oznámil někdo ze Vsetína. Možná nespokojený zákazník, kterému podezřelý alkohol nechutnal. Hospodský může strávit až tři roky ve vězení. Teď si poslechněte, kdo ho vlastně zásoboval. "Zjistili jsme, že muži alkohol dodával majitel hospody v Kateřinicích. Ten byl obviněn už v září letošního roku," řekla mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

kos / s přispěním Martiny Julinové TN.cz