už ho mají

HROZIVÁ VRAŽDA: 19letý feťák ubil bezbranného stařečka

Ohavný zločin vyšetřují kriminalisté na severu Čech. Mladík závislý na drogách a alkoholu si vyhlédl bezbranného stařečka a zabil ho.

Velmi brutální vražda se stala v pátek kolem 18. hodiny v obci Tetčiněves u Úštěku na Litoměřicku. Teprve 19letý hoch si tam vyhlédl 80letého pána, ke kterému se podle informaci TV Nova vloudil do domu.
 

Co se stalo poté, není zatím zcela jasné. Jisté ale je, že staříka našli v tratolišti krve. Byl zavražděn. "Prošetřujeme zločin vraždy, bližší informace ale zatím poskytovat nebudeme," řekla ČTK policejní mluvčí Alena Bartošová.
 

Co vraždě předcházelo, vyšetřují policisté. Pachatele už ale mají. Měl by jím být 19letý mladík, který také pocházel z obce a podle sousedů je to známá firma. "Často měl problémy s policií, pije a fetuje," tvrdí jedna ze sousedek.
 


Podle informací TV Nova ho našli v nedaleké kůlně, kde seděl v zaparkovaném a nastartované autě. Ihned ho zatkli. Policie nyní prohledává okolí tragédie a zajišťuje stopy. Zároveň vyslýchá podezřelého a je velmi pravděpodobné, že ho brzy z vraždy obviní.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video jen pro silné žaludky: Tohle z vás udělá droga krokodýl

Bieber se ve vězení sesypal a bonzuje: Drogy mi obstarala matka, tvrdí!

vrl TN.cz