vražda?

HRŮZA! Na skládce v Brně našli tělíčko dítěte v krabici od bot

Téma:

Brněnská policie řeší otřesný případ. Na černé skládce našli tělíčko novorozence. Kriminalisté nyní pátrají po matce, která tam dítě nechala zemřít, nebo už mrtvé odložila.

Tělíčko našli pracovníci technických služeb v krabici od bot už 20. listopadu, když likvidovali černou skládku. "Pracovník technických služeb oznámil, že při likvidaci černé skládky na konci ulice Mlýnské nábřeží s kolegy našli odloženou tašku s krabicí od bot, ve které je patrně torzo těla novorozence," uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

 

GALERIE: Nález těla novorozence na černé skládce

1
/
6
Zdroj: Policie ČR
Nález těla novorozence na černé skládce - 1

 

Policisté na místě zajistili nález, ohledali místo činu i okolí. Po provedené pitvě vyšlo najevo, že se skutečně jedná o ostatky patrně donošeného novorozeného dítěte. Vzhledem ke stupni rozkladu ovšem nebylo možné určit pohlaví ani příčinu smrti.

 

V souvislosti s uvedeným případem policisté žádají o pomoc při pátrání po matce nalezeného dítěte a obrací se jak na širokou veřejnost, tak i na lékaře z gynekologických ordinací. Termín porodu nelze jednoznačně určit, odhad je srpen až říjen.

 

 

Máte-li povědomí o ženě, která byla gravidní, ale dítě z nezjištěných příčin nemá, kontaktujte policii. Také jakékoliv informace k místu nálezu, které by mohly pomoci při vyšetřování, včetně pohybu podezřelých osob prosím neprodleně sdělte přes tísňovou linku 158.

 

ČTĚTE TAKÉ:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

Související témata:
hru / policie.cz TN.cz