vražda po diskotéce

Petru (15) našli mrtvou na skládce. Vrah ji zahrabal do odpadků. Co mu vzkázal bratr?

Pátrání po 15leté Petře Vondrákové z Jihlavska skončilo tragicky. Podle prvních informací našli její tělo na skládce v Henčově u Jihlavy.

Kriminalisté z Jihlavy pracují na skládce v Henčově u Jihlavy. Podle informací TV Nova tam našli ostatky Petry Vondrákové, po které od 18. března intenzivně pátrali.
 

Petra (15) zmizela předminulý víkend po diskotéce. Od té doby ji už nikdo neviděl. Dokonce se spekulovalo i o tom, že ji někdo unesl.
 

Policie našla už i důležité stopy, které svědčí o tom, že Petru někdo zavraždil. Zadrželi i podezřelé dva hochy, kteří by mohli mít hrůzný čin na svědomí.


Policii se údajně přiznal, že ji mrtvou hodil do kontejneru. Kriminalisté si pak ověřili, kam popeláři kontejner odvezli. Na skládce u Henčova pak skutečně našli dívčinu nohu.


"Nevím co na to mám říct, ten člověk je zmetek a měl by být na jejím místě. Ona si to určitě nezasloužila, byla vždycky slušný člověk," zoufá si Petřin bratr Tomáš.
 


"Od včerejších 21. hodiny máme na příkaz policie skládku uzavřenou,“ řekl ve středu reportérovi TV Nova správce skládky Martin Málek.
 

 

Dívka byla naposledy viděna v pátek 15. března v místě svého bydliště, kdy v ranních hodinách odjela do školy v Jihlavě. Ve stejný den šla po škole ke své kamarádce, kde měla strávit víkend.
 


Večer odešla na diskotéku Ponorka v Jihlavě, odkud se ale zpět ke kamarádce již nevrátila. Podle kamarádů odešla z diskotéky s neznámým, blonďatým mladíkem. Jestli je on vrahem, musí potvrdit policie.

 
 

vrl s přispěním Davida Pika