fotky ze soudu

I ona je obětí jihlavské tragédie: Smutný pohled na matku vraha Kisiova. Její syn dostal 25 let

Soud - matka Kisiova
Zdroj: TN.cz

Matka vraha Michala Kisiova sebrala sílu a přišla k soudu, aby se zastala svého syna. Ten za vraždu Petry (15) dostal 25 let. Podívejte se, jak reagovala, když se dozvěděla výši trestu.

Matka Michala Kisiova přišla dnes ke Krajskému soudu v Brně, aby se pokusila obhájit neobhajitelné. Když mluvila o tom, že její syn je hodný kluk, který vždy pomáhal slabým, chvěl se jí hlas. Bylo vidět, že přemáhá slzy.
 

A také bylo vidět, že spolu s chlapcovou obhájkyní Klárou Long Slámovou vymyslely taktiku, jak Michala před soudem představit jako kluka, který jen byl ve špatný okamžik na špatném místě.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:


 

Tvrdila, že Michal se změnil po úrazu hlavy, který prodělal v dospívání. Že začal být výbušné povahy, a nepromýšlel důsledky svých činů. Soudní znalci odvětili, že úraz hlavy neměl na bestiální vraždu žádný vliv.
 

Spíše měla na chování Michala Kisiova vliv špatná výchova. Přespávání po různých bytech, drobná majetková protiprávní činnost, testování drog, pitky a špatní kamarádi. 
 


 

Když se dnes matka dozvěděla rozsudek, zhroutila se. 25 let pro jejího syna se jí zdá moc. Skryla oči v dlaních a začala plakat. Musela ji obejmout její dcera a plakaly spolu...     
 

GALERIE: Po vynesení rozsudku za vraždu Petry z Jihlavy

1
/
12
Zdroj: TN.cz
Soud - vražda Petry - po vynesení rozsudku - 1

 

VIDEOROZHOVOR S MATKOU KISIOVA NAJDETE ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Video z filmové vraždy Ivety Bartošové: Máme ukázku!

Slavný Christopher Walken: Zapleten do vraždy?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz