Teror v Boleticích

Jako zvěř! Výrostci mučili spolubydlícího a chtěli po něm sex!

Téma:

Otřesný případ napadení chlapce ve výchovném ústavu v Boleticích vyšetřují kriminalisté Krajské policie v Ústí nad Labem. Skupinka chovanců tam měla svého spolubydlícího podle informací televize Nova několik hodin brutálně mučit.

Státní zastupitelství dokonce potvrdilo, že napadení mělo sexuální podtext a případ se vyšetřuje jako velmi závažný trestný čin. Kvůli věku útočníků i oběti ovšem nechce poskytovat další informace.


Skupinka chovanců podle informací televize Nova napadla svého spolubydlícího v neděli kolem 17. hodiny. Týrání, bití a mučení mělo trvat velmi dlouho. Údajně až čtyři hodiny. Chovanci měli chlapce nutit k sexu.


Zraněného chlapce museli záchranáři odvézt na ošetření sem do nemocnice v Děčíně na chirugickou ambulanci. Na rukou měl mít velmi mnoho řezných ran a dalších stop po mučení. Kolik chlapců se do útoku zapojilo, nechtějí vyšetřovatelé prozradit.


Vedení boletického ústavu se obrnilo mlčením. Ředitel nastoupil dovolenou a mobilní telefon nezvedá. Jeho zástupci případ odmítají komentovat.


Boletické zařízení je určené pro nejbrutálnější dětské zločince. Za poslední roky jím prošlo 7 dětských vrahů. Podle vychovatelů agresivita ve výchovných zařízeních roste a volají po zpřísnění režimu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívku (†7) znásilnili a pověsili na strom! Vesničané se pomstili

V Praze řádil úchyl: Olizoval ženám stehna na eskalátorech

Související témata:
pez, Ivan Berka TN.cz