nehoda lobbisty

Svědkům zkazila víkend rekonstrukce nehody. Janoušek nedorazil

Pražští policisté dnes opět uzavřeli Vyskočilovu ulici na Praze 4. Neprůjezdná je od 7:30 do 14:00. Důvodem je pokračování rekonstrukce nehody Romana Janouška.

Porsche se značkou odkazující na datum narození Romana Janouška se dostalo znovu na místo jeho březnové nehody. Policie začala s rekonstrukcí. Za volant luxusního vozu usedá policista. První svědek ukazuje, kde přesně auto stálo.


Hlavní aktér se včera rekonstrukce nezúčastnil, využil svého práva a na rekonstrukci nedorazit. Na místo alespoň dorazila Vietnamka, kterou svým luxusním autem srazil.


Svědků v sobotu dorazilo osm, každý vypovídal přibližně hodinu a půl. Zatímco si Janoušek užívá moře, desítky lidí mají zkažený den. Vyskočilova ulice byla pro osobní auta uzavřena úplně.
 

Rekonstrukce Janouškovy nehody

1
/
11
Zdroj: Mediafax
Rekonstrukce případu Janoušek - 8


 Lobbista Roman Janoušek 23. března narazil se svým vozem zezadu do jiného vozidla. Z místa nehody ujel, řidička nabouraného vozidla ho však na křižovatce opodál doběhla a dožadovala se vyřešení nehody. Janoušek na ženu nejprve dvakrát najel a poté jí svým vozem srazil, v nemocnici žena strávila několik týdnů.

 

[IMAGEBOX_962463]Lobbista Janoušek má 4 podobné SPZ, ale žádné auto není jeho
 [IMAGEBOX_962463]


Janoušek se poté snažil ujet i policistům, ti ho dopadli až po krátkém pronásledování, kdy Janoušek vystoupil z vozu a dal se na útěk po svých. Orientační dechovou zkouškou mu policisté tehdy naměřili 2,2 promile alkoholu v dechu. Obviněn byl ze dvou trestných činů, hrozí mu až 10 let vězení.
 

tn.cz / Mediafax