pomozte dopadnout zloděje

Tenhle padouch vykradá hotely a nemocnice, jdou po něm už rok

Nemocnice a penziony bijí na poplach, Jan Zvírotský je už více než rok okrádá. Nechává se hospitalizovat v nemocnicích nebo ubytovat v penzionech, a tam pak okrádá lidi a mizí bez placení.

Devětačtyřicetiletý Jan Zvírotský z Kadaně se nechává hospitalizovat v nemocnicích s tím, že má cukrovku. "Objevil se v nemocnici, že má potíže, protože trpí cukrovkou. Byl hospitalizován. Po hodině zmizel. Okradl pacienta i zdravotnický personál,“ uvedla Věra Kociánová, zástupkyně ředitele nemocnice v Jeseníku.
 

Podobnou zkušenost mají i další nemocnice. "Máme s dotyčným své zkušenosti. Několikrát byl hospitalizován a poté se dopustil protiprávního jednání,“ řekla mluvčí kroměřížské nemocnice Veronika Klímová.

 


 

Zvírotský se ovšem nezaměřuje jen na nemocnice, ale i penziony. "Přišel, že jde udělat objednávku na ubytování, že tady bude v okolí pracovat, že dneska tady bude sám a druhý den že přijedou ještě jeho čtyři kolegové,“ přiblížil František Škopek, jeden z několika okradených majitelů penzionu.
 

[IMAGEBOX_1003494]Zloději plechů uvízli na střeše lázní Kyselka. Sundali je až hasiči

[IMAGEBOX_1003494]

Hoteliérům dluží něco okolo čtvrt milionu korun. Policie po Zvírotském už více než rok pátrá, jednou ho dokonce chytla, ale soud jeho vazbu odmítl.

hmr tn.cz / TV Nova