lov na vraha

Smyčka se stahuje! Vraha Babyku nahání policie v zahrádkářské kolonii

Nad policistou Milošem Babykou, který brutálně zavraždil svoji manželku, se stahují mračna. Na stopě je mu policejní komando, které ho hledá v Žihli na Plzeňsku v zahrádkářské kolonii, v akci je zapojen i vrtulník.

Policista, který ve středu ráno ubodal krátce po poledni svoji ukrajinskou manželku, je stále na útěku. Podle informací TN.cz se nachází u obce Žihle. Tam po něm teď pátrá těžce ozbrojené policejní komando a jsou mu v patách.
 


Vrah Michal Babyka svoji manželku mučil a choval se k ní jako otrokyni. Týral ji jak psychicky, tak fyzicky. Často ji bil a dokonce škrtil. Zastrašená žena se ho bála natolik, že domácí násilí a tyranii neohlásila na policii. Měla totiž strach, že by se pomstil jí, ale hlavně i jejich osmileté dceři.
 


"Naši lidé jsou stále v terénu. Úzce spolupracujeme s policií ČR, máme v pohotovosti naší speciální taktickou skupinu. Uvítáme jakékoliv informace které povedou k dopadení tohoto hledaného muže, ale upozorňujeme jedná se o nebezpečného pachatele a proto prosíme, aby se ho veřejnost nepokoušela zadržet," řekla mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů.
 

tn.cz / bru