Vražda Petry

Jsem matkou vraha! Otevřená zpověď matky Michala Kisiova. S čím se svěřila?

Soud - matka Kisiova
Zdroj: TN.cz

Když soudce přečetl rozsudek - 25 let pro jejího syna Michala Kisiova - skryla tvář do dlaní, aby ji lidé neviděli plakat. Ačkoliv ví, že je matkou vraha, rozsudek ji zlomil. Přečtěte si její otevřenou zpověď.

"Jsem matkou vraha! Nesu na tom rovněž svůj díl viny," začala rozhovor s Bleskem matka Michala Kisiova, vraha, který loni v březnu brutálně zavraždil patnáctiletou Petru, Hana P. "Kdybych synovi nepronajala a neplatila ten byt, nemuselo se to stát..."
 

Ačkoliv pro Hanu výše trestu pro jejího syna překvapením nebyla, protože už týden před rozsudkem měla zprávy, že padne takto vysoký trest, po jeho vynesením soudcem si schovala obličej do tváří a plakala. Nechtěla vidět, aby ji viděli lidi brečet. "Mám teď strach. Lidi jsou zlí. Podnikám a mám strach, aby zákazníci se mnou chtěli dál spolupracovat," řekla Hana P.
 

VIDEOROZHOVOR S MATKOU KISIOVA NAJDETE ZDE!
 

Máma Michala Kisiova si čin svého syna vyčítá a tvrdí, že na tom má také svůj podíl viny. "Tak jako si to vyčítám já, matka Petry na tom má rovněž svůj podíl," reagovala Hana na výrok soudce, že na celé tragédii nesou vinu právě i rodiče Petry, kterou patnáctiletou dívku pouštěli po nocích z domovu bez dozoru.
 


Za vraždou patnáctileté Petry z Dudína na Jihlavsku stojí Michal Kisiov a Tomáš Zavřel. Kisiov nejdříve po hádce vyhodil Petru z okna, když pád přežila, odvlekl ji zpátky do bytu a zavolal Zavřela s Doležalem. Všichni tři mladíci byli silně opilí. Začali podle obžaloby přemýšlet, jak se dívky zbavit. Kisiov policii popsal, že ji nejprve škrtil rukama, pak ho vystřídal Zavřel. Ten pak prý Kisiovovi poradil, aby si vzal motorkářskou botu. Kisiov si ji obul a stál na dívčině hrudníku.
 

Co řekla po rozsudku matka ubité Petry:


 

Oběť i toto trýznění přežila. Pak ji Kisiov se Zavřelem škrtili kabelem od počítače. Nakonec dívku podle Kisiovovy výpovědi na polici uškrtil Zavřel textilním páskem.
 

GALERIE: Soud kvůli vraždě Petry

1
/
20
Zdroj: TN.cz
Soud - Vražda Petry z Jihlavy - 1

 

Tělo oběti tři mladíci včetně Jakuba Doležala zabalili do prostěradla a vhodili ho do kontejneru. Ostatky skončily na skládce, kde byly za pár dnů nalezeny. Z dívčina těla zbylo jen torzo; našlo se z něj asi dvacet procent.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / hmr