Potyčka v MHD

KONFLIKT V TRAMVAJI: Opilá matka dětí se dožadovala místa k sezení, napadla jinou ženu!

Dvě ženy se popraly v tramvaji, zasáhnout museli strážníci
Zdroj: Mediafax

Až přivolaní strážníci Městské policie zklidnili v úterý večer potyčku dvou žen v jedné z brněnských tramvají. Opilá matka dvou dětí se totiž dožadovala jiné cestující, aby ji pustila sednout, když cestující odmítla, opilá žena ji slovně a poté i fyzicky napadla.

 "Na Mendlově náměstí incident údajně vyústil do drobné potyčky, při němž mělo dojít k lehčímu zranění pasažérky. Jeden ze svědků neváhal a vytočil linku 156, kde popsal, co viděl," uvedl mluvčí strážníků Pavel Šváb.

 

Hlídka strážníků počkala na tramvaj na jedné z následujících zastávek.

 

"Šetřením vyšlo najevo, že třiadvacetiletá matka se prý po nástupu do vozidla dožadovala na jedné ze sedících žen, aby místo uvolnila pro její dítě. Když se tak nestalo, došlo údajně k verbálnímu napadání a ke strkanici. Protože hlídka nabyla dojmu, že třiadvacetiletá žena, s níž cestovaly dvě děti, je pod vlivem alkoholu, provedli u ní strážníci dechovou zkoušku, při které naměřili 0,91 promile," doplnil mluvčí.

 

Protože se však situace nedařila strážníkům na místě vyřešit ani po domluvě se státní policií, předali případ příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

TN.cz