Zakazoval jí počítač

Kramný šíleně žárlil na Moniku a šmíroval jí Facebook! Poslechněte si důkaz!

Petr Kramný je velký svůdce žen, ale také velký, možná až chorobný žárlivec. Dokazuje to nahrávka, kterou získala TV Nova.

Týden po smrti Moniky a Klárky se Kramný rozpovídal o soužití se svou manželkou. Popsal, jak trávili volný čas, ale i to, že mu velmi vadilo, že Monika tráví mnoho času na internetu. Několikrát se zmínil o tom, že nevěděl, co Monika dělala ve svém volném čase. Evidentně ho to velmi trápilo a možná se i bál, že je mu nevěrná.
 

"Manželka trávila mnoho času na počítači. Já jsem se hned po příchodu z práce věnoval rodině. Neměl jsem čas na žádné koníčky. Co ale ona dělala, když jsem byl v práci a ona měla volno, to opravdu netuším," stěžoval si Petr Kramný ani ne týden poté, co přišel v Hurghadě o svou ženu a dceru.
 

"Brala si tablet do práce, dokonce jsem jí pořídil mobilní internet. Co ale na internetu dělala, to opravdu netuším. Měla Facebook a jednu dobu jsme se kvůli tomu i hádali, když jsem přišel na to, že tam má 57 neznámých chlapů, které jsem v životě neviděl. Dal jsem jí na výběr. Buď já, nebo Facebook," přiznal Kramný.
 

Kramný dokonce své ženě vyhrožoval, že pokud si účet na Facebooku nezruší, bude si muset sama platit náklady na živobytí, auto i internet. Hádky o Facebook se dokonce tak vyhrotily, že Kramný Moničin účet na Facebooku zrušil.
 


Jenže Monika si účet po čase obnovila a dokonce chodila ke kamarádce, aby si mohla psát s jinými muži. Hádky o Facebook pokračovaly a Kramný donutil Moniku, aby mu dala heslo ke svému účtu. Pak jí Facebook šmíroval.
 

"Manželka měla uvedeno na Facebooku, že je svobodná. Když jsem se jí zeptal proč, ona mi řekla, že to nešlo změnit. Přitom já jsem kliknul a bylo to. Co mě ještě zaráželo, tak všechny její kamarádky měly na profilu fotky se svými partnery, ona tam ale měla se mnou asi jen dvě fotky," stěžoval si Kramný.
 

Možná nás chtěla otrávit!
 

Nejvíce ale žárlivce zarazilo, že si Monika psala s jedním známým z Karviné. "Byl to ženatý člověk s dítětem. On jí napsal: Ahoj kočko, co děláš. Ona odpověděla: Ahoj zlatíčko, nedělám nic. Po další diskusi mu přiznala, že na její Facebook koukám. On se jí zeptal, jestli jí může napsat jinde. Jestli ale spolu jinde komunikovali, to netuším, ale myslím, že ano," spekuloval Kramný.
 

Moničiny internetové zálety Kramného velmi trápily a začal být vůči Monice podezřívavý. Dokonce uvažoval, že by se ho Monika chtěla kvůli svým známým z internetu zbavit! "Nevím, jestli by byla moje žena něčeho takového schopná, že by nás chtěla otrávit. Dal bych ruku do ohně za to, že ne. Ale opravdu nevím," uzavřel svou zpověď Kramný.
 


Možná spory pokračovaly i na dovolené. Monika byla den před smrtí na hotelové diskotéce. Možná se tam stalo něco, čím mohla svého žárlivého manžela ještě více vyprovokovat...


Kramný měl ale ještě jeden velký důvod na svou ženu žárlit. Nové důkazy vám přineseme už brzy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Verešové zastřelili kamarádku přímo před její dcerou. Neuvěřitelné, pláče modelka
Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát
Dusí vás žárlivost? Rady, jak ji překonat
TEST: Jak moc jsi žárlivá?
Naučte se obrátit žárlivost ve svůj prospěch!
Žárlí? Kdy to s ním radši skoncovat?

vrl TN.cz