Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 11. 2013
Nebezpečné vyhrožování?

Krumpáč zabodnutý ve střeše auta! To patří olomouckému státnímu zástupci!

Krumpáč zabodnutý ve střeše auta
Zdroj: Policie ČR

Olomoučtí policisté vyšetřují případ, kdy olomouckému státnímu zástupci někdo zasekl do střechy vozu krumpáč. Případ potvrdil olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan.

Policie zatím pouze potvrdila, že se případ stal minulé pondělí před sedmou hodinou ráno. Zda vozidlo patřilo některému z olomouckých vrchních státních zástupců však policie komentovat nechce.

 

"Automobil byl zaparkovaný na ulici v Olomouci. Po pachateli pátráme, zahájili jsme již úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Škoda se vyšplhala na 50 tisíc korun," uvedla k případu krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková.

 

Podle informací TV Nova patří vozidlo Seat Leon olomouckému vrchnímu státnímu zástupci, který dozoruje případ vyděračského gangu ze Zlínska. Gang měl po majitelích tamních diskoték vymáhat výpalné. Majitelům klubů měli navíc členové gangu vyhrožovat umístěním bomb v jejich objektech.

 

Členům tohoto gangu hrozí až dvanáctileté vězení, většina z nich je ale zatím na svobodě. Zda krumpáč do střechy vozu zasekl někdo z tohoto gangu zatím není jasné.

tn.cz / jap
Reklama