Krvavý Majáles. Cizinec pobodal v Praze mladíka

Cizinec pobodal na studentském festivalu mladíka
Zdroj: Mediafax

Neznámý cizinec bodl kolem čtvrteční půlnoci po konfliktu na studentském festivalu Majálesu v pražské Stromovce do břicha mladého muže.

Zraněného převezla sanitka do nemocnice z tramvajové zastávky na Výstavišti, odkud mu kolemjdoucí zavolali pomoc, útočník utekl.

"Údajně se pohádali na Majálesu, kde tomu cizinci něco vzal, nebo snad od něj nechtěl koupit drogy, nebo mu za ně nezaplatil, nevíme přesně, ještě jsme ho nevyslechli," řekl jeden ze zasahujících policistů.

Bránil se židlí, schovával se na záchodě

Podle svědků rusky hovořící cizinec pak mladíka sledoval do občerstvení McDonald´s na holešovickém nádraží a tam na něj zaútočil. Mladý muž se bránil židlí. Pak se zamkl na záchodě. Cizinec prokopl dveře, ale když na něj vystartovala obsluha, utekl.


Vysvobozený mladík si údajně až po odchodu z občerstvení všiml, že mu teče krev z bodné rány v břiše. Dostal se před Výstaviště, kudy proudily davy lidí opouštějící Majáles v přilehlé Stromovce. Tam zraněný upadl a někdo mu zavolal pomoc. Lékař ho asi dvacet minut ošetřoval v sanitce a poté ho záchranáři převezli do nemocnice.

Otec pobodal syna

V březnu v Napajedlích na Zlínsku otec surově napadl syna. Vytáhnul na něj nůž a pobodal ho. Podle sousedů měl muž problémy s alkoholem. Více TADY. 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

gib tn.cz / Mediafax