Kuplíř týral prostitutku, obral ji o 80 tisíc korun!

Jedenačtyřicetiletého muže obvinili českokrumlovští kriminalisté z kuplířství a dalších trestných činů. Nutil cizinku k prostituci, peníze si nechával a ženu týral a bil, řekla v neděli agentuře Mediafax policejní mluvčí Michaela Pavlíčková.

Obviněný letos v srpnu kořistil z prostituce poškozené cizinky. Tu žena provozovala na silnici E 55. Veškeré peníze, které si žena prostitucí vydělala, odevzdávala obviněnému, který jí jako částečnou protihodnotu za odevzdané peníze zajišťoval ubytování. Cizinka předala muži 3290 euro, což je téměř 80 tisíc korun.

 

"Muž však ženu kromě toho ještě nejméně ve třech případech zamkl na pokoji, ve kterém byla ubytovaná, aby nemohla utéct. Koncem srpna žena řekla obviněnému, že chce odjet domů. Muž jí pověděl, že mu dluží peníze za ubytování, a když mu odpověděla, že to není pravda, tak ji bil pěstí do obličeje. Tím ženě způsobil zranění, které se jí bude hojit nejméně dva týdny. Vzhledem k tomu, že se muž takového jednání dopustil opětovně, žena vše ohlásila policistům," řekla Pavlíčková.

 

Muž skončil v policejní cele. Převzal od kriminalistů usnesení o zahájení trestního stíhání pro kuplířství, omezování osobní svobody, ublížení na zdraví a výtržnictví. Policisté podali podnět ke vzetí muže do vazby.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax