Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.4. 2012 14:10

Loupil z nešťastné lásky! Vybral dvě herny a okradl invalidního bratra

Zdroj: TV Nova

Kuriózním způsobem se nechal chytit lupič z Prahy. Nejprve se zbraní v ruce přepadl dvě herny a pak okradl i svého invalidního bratra. Pak se ale opil, lehl si na lavičku v parku a vykřikoval, že je zločinec. Policii nakonec řekl, že loupil z nešťastné lásky.

Láska dělá divy. Čtyřiatřicetiletý recidivista by o tom mohl vyprávět. Nedávno se vrátil z vězení, doma ale zjistil že ho přítelkyně vyměnila. Tak ho nenapadlo nic lepšího než se vrátit znovu za mříže.
 

Rozhodl se, že vyloupí hernu. S pistolí v ruce ohrožoval barmanku a nutil ji, aby šla na toaletu. Potom vybral peníze z kasy. Následně vyloupil ještě jinou hernu. Z obou přepadení si přišel asi na čtyřicet tisíc korun. To ale nebylo všechno.
 

Ani to mu totiž nestačilo a tak okradl ještě svého invalidního bratra. Toho obral o sociální dávky. Přišel si tak na dalších sedm tisíc.

ČTĚTE TAKÉ:

Ozbrojení mladíci přepadli večerku na Barrandově! Policisté je zatkli v dalším obchodě
 

Pak se opil, lehl si na lavičku v parku a začal vykřikovat, že přepadl dvě herny. Netrvalo dlouho a byla u něj policejní hlídka. Vše ochotně přiznal.
 

Podle všeho chtěl, aby měla přítelkyně výčitky svědomí.
 

Muž kriminalistům řekl že by si přál strávit ve vězení příštích třináct let. To má ale trochu smůlu, hrozí mu totiž maximálně deset let.
 

Kavalec má ale prakticky jistý. Nakolik tím vytrestá bývalou přítelkyni, ví asi jen on sám.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

fim Televizní noviny
Reklama