LUPIČ DĚLNÍK! Přepadl banku v Krupce

Neznámý lupič přepadl s pistolí v ruce Komerční banku v Krupce na Teplicku. Byl kuriozně maskován, aby nebyl poznat, použil pracovní oděvy jako maskování.

Jedná se už o druhé přepadení stejné banky během jednoho měsíce. Policisté se ale nedomnívají, že by se jednalo o jednoho a toho samého lupiče. Ten druhý poberta se totiž na loupež náležitě vymódil.

 

"Lupič měl opravdu kuriózní maskování. Na sobě měl modrou pracovní kombinézu, přes ní pak reflexní vestu, kolem krku šátek, na šátku pracovní sluchátka, přes oči ochranné průhledné brýle, na ústech respirační masku a na hlavě měl modrou ochrannou přilbu,“ vypočítává netradiční převlek lupičův mluvčí teplické policie Ilona Novotná.

PODÍVEJTE SE TAKÉ:
INVALIDA přepadl benzinku! Odsedí si 6 LET


"V ruce měl netypickou tašku, i podle ní by ho někdo mohl poznat. Navíc prověřujeme všechny stavební firmy v okolí, zda se tyto ochranné pomůcky, které měl lupič na sobě, nepoužívají,“ dodává Novotná.

PODÍVEJTE SE TAKÉ:
GANG ZLODĚJÍČKŮ terorizuje okolí! Kradou, na co přijdou


Z taktických důvodů nechce policie zveřejňovat, kolik si muž z pobočky banky odnesl peněz, podle našich informací se ale jedná o vyšší částku. Pracovnici za přepážkou pohrozil pistolí a ta mu ze strachu o svůj život hotovost vydala. Tu si pak uložil do sportovní tašky světlejší barvy.

 

Daniela Pilařová