Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 7. 2011

Lupič přepadl POŠŤAČKU! TAŠKU mu ale nedala

Pošta
Zdroj: TN.cz

Lupič v Jihlavě přepadl a zranil pošťačku, tašku jí ale neukradl.

Pošťačku přepadl ve středu ráno v Jihlavě lupič, ženu zranil, ale tašku se mu ukrást nepodařilo. Policisté po lupiči pátrají, nasadili i psovoda a žádají veřejnost o pomoc, informovala agenturu Mediafax policejní mluvčí Jana Kroutilová.

 

Lupič ženu přepadl kolem půl osmé ráno. "Žena roznášela letáky, které měla uložené v tašce na kolečkách. Pod starým Brněnským mostem před ní z křoví vyběhl neznámý muž a chtěl jí tašku odcizit. Žena se tomu bránila a o tašku se přetahovali. Doručovatelka volala o pomoc. Pachatel ženu strčil a ta upadla na zem. Z prostoru starého Brněnského mostu na neznámého muže zakřičel svědek a běžel napadené ženě na pomoc," řekla mluvčí. Lupič poté z místa činu utekl směrem k lesoparku Heulos, aniž se mu podařilo tašku ukradnout. "Poštovní doručovatelka utrpěla zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření," dodala Kroutilová.

 

Do pátrání se zapojili strážníci, policisté i psovod, popis neznámého muže byl předán všem hlídkám. "Jde o muže ve věku mezi 25 a 30 lety. Je tmavší pleti, vysoký přibližně 160 - 170 centimetrů. Muž má plnovous. Působí zanedbaným dojmem. Na sobě měl oblečené krátké kalhoty a černou mikinu s kapucí," informovala mluvčí.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mediafax
Reklama