Lupič přepadl banku. Další dva oloupili hernu. Hledá je policie

Nebezpečný lupič přepadl pobočku České spořitelny, odnesl si desítky tisíc. Další loupil v pražské herně.

Dva lupiči s pistolí v ruce přepadli odpoledne v pražské Husické ulici hernu Joker. Nakonec se vše obešlo bez střelby, lupiči si odnesli pět tisíc. Po hříšnících pátrá policie.


Další ozbrojený lupič přepadl v půl dvanácté ve středu pobočku České spořitelny v Křenové ulici v pražském Veleslavíně. "Maskovaný muž měl černou bundu s kapucí a přes hlavu kuklu, obsluha viděla jen jeho oči," řekla tn.cz pražská policejní mluvčí Iva Knolová.


Podívejte se, kde lupič banku přepadl

 


Lupič vytáhl na obsluhu pistoli a chtěl peníze. Vystrašená žena nakonec dala banditovi několik desítek tisíc korun. Muž sebral peníze a utekl. Po ozbrojeném muži teď pátrá policie.

 


 

Nečekaný průběh mělo ozbrojené přepadení zlatnictví v pondělí. Do obchodu v  ulici Na Pankráci přišel asi třicetiletý muž, který mluvil česky. Nejdřív předstíral, že má zájem o koupi řetízků.


Poté ale na prodavačku v obchodě vytáhl pistoli. Žena se ale lupičem nenechala zastrašit a na oplátku vytáhla plynovou pistoli, z níž po muži vystřelila. Vystrašený lupič sebral jen pár řetízků a vzal nohy na ramena. Více TADY.sn TN.cz