Zastavili ho

Exministryni Juráskové šlo o život! Její manžel se ji pokusil zabít

U plzeňského krajského soudu začal proces s manželem bývalé ministryně zdravotnictví Dany Juráskové Vlastimilem. Ten chtěl svou ženu zabít a pak se sám sprovodit ze světa.

Rozpory mezi Juráskovou a její mužem se vysostřily letos v březnu, kdy ministryně Fischerovy úřednické vlády odešla ze společného bytu a řekla, že už se nevrátí.


Podle Práva kvůli tomu napsal dopisy na rozloučenou pro dvě dospělé děti, ve kterých jim dal vědět, jak naložit s rodinným majetkem. Ke psaním přiložil i platební karty s PIN kódy.


"Protože nás život rozdělil, musí nás spojit smrt. Přál bych si malý rodinný pohřeb a společně nás nechat rozprášit na louce, ať jsme stále spolu já a moje žena,“ cituje z jednoho z dopisů deník Právo.


Později Vlastimil Jurásek využil toho, že manželce vezl auto ze servisu a naláka ji dovnitř. Pak zamknul dveře a vyděšené ženě oznámil že bez ní nechce žít a žeji raději zabije.

 

ČTĚTE TAKÉ:
 

Proč se Češi rozvádějí? Podívejte se, kdy nám ROZVOD HROZÍ NEJVÍCE!

Hrůzy domácího násilí. Radí odbornice z ROSY


Jurásková se z auta dostala až po úporném boji ve Vejvanově na Rokycansku, kdy manžela hryzla do ruky a povedlo se jí vysmeknout z kabátu. Jurásek ji dostihl a začal ji na ulici fackovat.


Na pomoc jí přispěchali kolemjdoucí. Jurásek u soudu odmítl vypovídat. Dříve ale řekl, že chtěl manželce jenom domluvit a rukavice a pásku měl v autě kvůli opravám, ne na likvidaci stop.

 

ČTĚTE DALŠÍ SKUTEČNÉ PŘÍBĚHY:

VÁŠ PŘÍBĚH: Útěk před manželem byl jako z filmu
VÁŠ PŘÍBĚH: Byla jsem husička, a tak mě mlátil
VÁŠ PŘÍBĚH: Zmrzačit tě je málo, říkal mi manžel
VÁŠ PŘÍBĚH: Manželství jako z hororu! Bil mě a ponižoval!

pez TN.cz