Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Zrůdná vražda

Manželka zastřeleného taxikáře popsala, co dělal před tím, než ho popravili

Taxikáři v Praze mají strach. V noci na pátek někdo dva z nich zastřelil. Těla se našla sto metrů od sebe na okraji města. V noci na dnešek se začala šířit mezi taxikáři zpráva, že přibyla další oběť. Naštěstí se ukázala jako fáma. V metropoli byli od začátku roku zavražděni už tři taxikáři. Všichni střelnou zbraní.

Profesionální řidiči a často otcové od rodin si teď připadají jako lovná zvěř. Hlavně ti, co jezdí v noci. Mají ale jasno jejich kolegy vrah zastřelil pro peníze. "Pochybuji že mladý kluk na drožce si za měsíc práce udělá takového nepřítele, který by ho odvezl za Prahu a chladnokrevně popravil," říká jeden z nich.
 

Starší ze zavražděných taxikářů bydlel ve vesničce na Pelhřimovsku. Do Prahy, kde dříve žil, se ale každý den vracel. Právě kvůli taxikařině. Z posledního rita se už ale pan Milan nevrátil.
 

Jeho manželka Andrea i celá rodina je na tom psychicky velmi špatně. Tragédie je hluboce zasáhla. Paní Andrea TV Nova řekla, že od té doby, co se to stalo, skoro nespala. Její manžel podle ní i sousedů byl naprosto klidný, vyrovnaný a naprosto bezproblémový člověk.
 

Z rušné Prahy se i s manželkou přestěhovali na Pelhřimovsko, aby měli více klidu a pan Milan se do hlavního města vracel kvůli práci a kvůli nemocné dceři, která je po úrazu upoutána na invalidní vozík. "Byl u ní v devět hodin,potřeboval na toaletu. Řekl jí, že je mu blbě a že pojede domů," vzpomíná manželka.
 


Jenže po cestě v centru Prahy ještě nabral posledního zákazníka a domů už nedojel. Vrah ho chladnokrevně popravil a jeho tělo vyhodil na okraji Prahy. To už měl za sebou zřejmě první popravu. Před tím pravděpodobně to samé udělal mladšímu z obou zavražděných taxikářů.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kristýna Janáčková z Ordinace: Napadl ji taxikář!

Policejní úlet v Praze: Strážník dal pokutu mrtvému taxikáři!

vrl/David Pik TN.cz