Hrůzný čin

Andílek Matěj (8) miloval fotbal, v Jesenici ho uškrtila vlastní máma... Proč?

Matěj
Zdroj: Pavel Slavíček / FC Tempo

Osmiletý chlapec, kterého v noci na středu v Jesenici u Prahy uškrtila vlastní matka, byl nadějným fotbalistou. Kamarádům z týmu už nyní moc chybí.

Roman R. (48) a Kateřina R. (36) žili v Jesenici u Prahy. On  pracoval jako truhlář a vedlo se mu dobře. Kromě Matěje spolu pár vychovával ještě jeho bratra.  
 

Syn Matěj hrál fotbal za tým FC Tempo. Podle kamarádů mu to šlo a v kolektivu byl oblíben. "Jsme z toho špatní. Máťu jsme milovali. Nemám k jeho matce slov. Jeho táta je úžasnej člověk, který by pro své děti dýchal,“ řekla pro Blesk vedoucí přípravky FC Tempo Praha Petra Dostálová.
 

Kromě Matěje měla rodina ještě jednoho syna. O něj se nyní stará otec. Matka byla obviněna z trestného činu vraždy. Jaký trest jí čeká? O tom bude z části rozhodovat i posudek znalců z oblasti psychologie a psychiatrie - více ZDE!
 

Zavražděný osmiletý Matěj

1
/
5
Zdroj: Pavel Slavíček / FC Tempo
Matěj ; Byl vyborný fobalista

 

Matěj byl uškrcen v noci na středu asi ve 2 hodiny. Jeho tělo našel otec. Přivolaní zdravotníci mu již nemohli pomoci.
 

Kriminalisté nyní musí zjistit motiv hrůzného činu. Podle sousedů měli manželé v poslední době problémy. "Byla to hodná holka. Určitě to nemohl být úmysl. Ona ty děti milovala, vozila je do různých kroužků," uvedla o matce pro Blesk rodinná známá paní Benedová. V poslední době se ale prý manželé hádali.
 

 

 

sta TN.cz