Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

velká Zpověď matky

Matka chlapce (7), který osahával děti ve školce: Dělali to všichni!

Teprve sedmiletý chlapec sexuálně obtěžoval nejméně čtyři děti v mateřské školce v Hradci Králové. Jeho matka syna brání. Prý všechno začal jiný chlapec a dělali to všichni.

Podle rodičů byly děti sedmiletým spolužákem trápeny dlouhodobě. Jednu dívku měl na záchodku školky chlapec osahávat, tři další děti pak donutit k vzájemnému orálnímu sexu. Někteří z rodičů také tvrdí, že jim vyhrožoval chlapcův otec.

 

PSALI JSME:

Chlapec (7) osahával ve školce spolužáky a nutil je k sexu. Rodiče musí mlčet
 

Matka chlapce ale s pláčem uvedla, že je to nesmysl. Sexuální útoky podle ní sice proběhly, ale začal s nimi prý někdo jiný a ne její syn. Reportérům televize Nova řekla, že to na něj děti svedly.
 

"Ukazovali si tam pindíky, ale že by náš kluk někoho nutil, to tvrdí jedna matka,“ řekla v rozhovoru, který uvidíte v Televizních novinách.“On tvrdí, že to bylo úplně jinak, že to začal jiný kluk a že to tam dělali všichni.“
 

Rovněž se brání obvinění, že by její muž vyhrožoval ostatním rodičům "To je nesmysl. On je celý týden na montáži, tak jak by mohl,“ uvedla.
 

Rodiče dětí případ ohlásili na policii, protože ředitelka školky zneužívání neřešila a naopak se ho snažila ututlat. Rada města v úterý ředitelku odvolala za závažné neplnění právních povinností vyplývajících z vykonávané funkce a policie ji vyšetřuje.


Nový ředitel mateřské školy se funkce po odvolané ředitelce ujme již 1. června. Agenturu Mediafax o tom v pátek informovala mluvčí hradecké radnice Magdaléna Vlčková.
 

Chlapec, který v rozporu s prvotními informacemi nepochází ze sociálně slabé rodiny, není vzhledem k věku trestně odpovědný. Podle svědectví měl nejméně v jednom případě holčičce strkat prsty do intimních partií a donutit další tři děti svléknout se a navzájem se orálně uspokojovat.

 

Podívejte se na reportáž televize Nova:


 

hel s přispěním Filipa Pultara TN.cz