Matku zavražděných děti čeká převoz do vězeňské nemocnice

K domu, kde nalezli zavražděné děti, nosili lidé květiny, svíčky i hračky.

Matku podezřelou z vraždy svých dvou dětí čeká dnes výslech a podle všeho i obvinění z vraždy. Následovat má převoz do vězeňské nemocnice.

Devětadvacetiletou matku, která je podezřelá z vraždy dvou vlastních dětí, dnes vyslechnou policisté. Informaci potvrdil primář kyjovského oddělení ARO Luděk Šimeček, kde matka leží, protože ji policisté našli s osmi bodnými ranami po těle.

“Ženu o víkendu nikdo nevyslechl, mělo by se tak stát dnes,“ řekl Šimeček. Celý víkend ji ale policisté z místního oddělení hlídali, aby se nepokusila o sebevraždu.

Šimeček také řekl, že po výslechu by měla být žena převezena do vazební nemocnice v Brně Bohunicích. "Žena je schopná převozu a již jsem mluvil s lékaři této nemocnice, abychom se domluvili na další léčbě,“ řekl Šimeček.

Policisté zatím k případu odmítli říct více informací. Nicméně pokud by měla být žena převezena do vězeňské nemocnice, jak tvrdí primář Šimeček, museli by ji kriminalisté před tím obvinit z trestného činu.

Matka je hlavní podezřelou z vraždy dvouleté Lucinky a sedmiletého Jarouška. Zavražděné děti našli ve středu v rodinném domku v Blatnici pod Svatým Antonínkem. Vedle jejich těl ležela pobodaná matka, která se pod činu pokusila o sebevraždu.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / muf