VIDEO svoboda za 8 milionů

Metalista obviněný za smrt mladíka utekl z Česka do USA! Podívejte se na ROZHOVOR

Frontman americké metalové skupiny Lamb of God Randy Blythe je opět na svobodě, kauce ho stála 8 milionů.

Zpěvák po propuštění z vazby okamžitě opustil Českou republiku. Na letišti ho zastihl štáb TV Nova, který s ním ve společnosti právníka natočil exkluzivní rozhovor.


Blythe připustil, že se do České republiky vrátí, aby u soudu očistil svou pověst.


Devatenáctiletý Daniel se chtěl dotknout svého idolu – metalového zpěváka Randyho Blythea. Ten však neměl pochopení a Daniela srazil z pódia. Mladík utrpěl vážné poranění hlavy a zranění později podlehl. Někteří svědci koncertu uvedli, že zpěvák fanouška dokonce škrtil.

 

Randy Blythe, který podle vlastních slov o úmrtí chlapce nevěděl, se koncem letošního června vydal do Prahy podruhé. Tentokrát byl ale českou policií zadržen a umístěn do "útěkové vazby“. Soud se totiž obával možného zpěvákova útěku zpátky do vlasti.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

Městský soud v Praze zamítl ve čtvrtek odpoledne stížnost státního zástupce proti přijetí osmimilionové kauce, kterou zpěvák složil. Soud ihned vydal příkaz k okamžitému propuštění z vazby, potvrdila mluvčí soudu Martina Lhotáková.

 

 

Původně se měl zpěvák vykoupit kaucí ve výši čtyř milionů korun, soudu ale přišla částka nepřiměřená, proto byla o další čtyři miliony navýšena. Jedná se tak zhruba o Blytheův dvouletý přiznaný příjem.
 

Co na kauzu říká renomovaný český advokát?

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / hru