Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Místo jízdenky vytáhla na revizora nůž! Zfetovanou ženu zpacifikovala policie

Revizora v libereckém autobusu nožem napadla cestující. Agresivní ženu dokázali zpacifikovat až policisté, které na místo přivolal řidič vysílačkou. Celý incident se odehrál poté, co revizor požádal útočnici o jízdenku.

Cestující, která byla pravděpodobně pod vlivem drog, po vyzvání k předložení jízdenky začala hledat v baťohu, ze kterého vytáhla nůž a zaútočila na revizora. Nožem se rozpřáhla a chtěla ho pořezat. Žádné vážné zranění mu nezpůsobila.

 

Celý incident trval přibližně tři minuty. Zraněn byl nakonec paradoxně přítel útočnice, který se jí celou dobu snažil zklidnit. Nůž, kterým máchala kolem sebe, chytil a přitom ho 22letá žena pořezala.

 

ČTĚTE TAKÉ:

AGRESIVNÍ žena NAPADLA revizora nožem a sprejem!

 

V autobuse cestovalo kolem 20 lidí. Ti si raději odsedli. Incident se odehrával u předních dveří u řidiče. Ten ženu odmítl pustit ven a vysílačkou zavolal policii.

 

Agresorka je u výslechu, hrozí jí kromě obvinění z výtržnictví, pokusu ublížení na zdraví, také vydírání se zbraní, za které jí hrozí až 8 let vězení. Po výslechu půjde do cely předběžného zadržení. O jejím vzetí do vazby bude v následujících několika dnech rozhodne soud.

hru Televizní noviny